Верховна Рада України Бібліотечно-бібліографічні ресурси
Бібліотечно-бібліографічні ресурси
Бібліотечно-бібліографічні ресурси
      Віртуальні книжкові виставки
Нові надходження за квітень 2019 р.
 
           1. Аналітична доповідь до Щорічного Послання Президента України до Верховної Ради України "Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році" / Відпов. за вип. А.Ю.Іщенко.; НІСД. – К. : НІСД, 2018. – 688 с. – К-2 [32С(С2) / А64].
            У виданні представлена аналітична доповідь до Щорічного Послання Президента України до Верховної Ради України "Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році". 
         2. Берестова І.  Теоретичні засади захисту публічних інтересів у цивільному судочинстві та конституційному провадженні : Монографія / І. Берестова. – К. : ФОП Маслаков, 2018. – 496 с. – К-2 [34С64 / Б48].
            У монографії здійснено комплексне дослідження теоретичних засад і порядку захисту публічних інтересів у цивільному судочинстві та конституційному провадженні. Висвітлено місце Конституційного Суду України в системі юрисдикційних органів. Проаналізовано практичні процесуальні особливості цивільного захисту публічних інтересів.
        3. Вербич С.  Граматика української мови в таблицях / С. Вербич. – К. : Арій, 2018. – 128 с. – К-2 [4У / В31].
           У посібнику у формі таблиць і коротких коментарів викладено основні граматичні правила, які регламентують уживання, відмінювання повнозначних слів, словотворення та правопис слів різних частин мови, уживання розділових знаків у реченнях різних типів.
        4. Запобігання та протидія дискримінації жінок з вразливих соціальних груп : Матер. парлам. слухань у Верховній Раді України 10 жовтня 2018 року / Верховна Рада України; Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин. – К. : ДП Видавництво Верховної Ради України (Парлам. вид-во), 2018. – 240 с. – (Парламентські слухання ; №4). – К-2 [34C(C2) / З-30].
          Видання містить офіційні документи, стенограму доповідей та виступів, інформаційно-аналітичні матеріали.
       5. Каденко О.  Державне управління охороною здоров'я в Україні: сучасний стан, проблеми, шляхи вдосконалення : Монографія / О. Каденко. – Хмельниц. : ХНУ, 2019. – 187 с. – К-2 [610 (С2) / К13].
        Висвітлена державна політика охорони здоров'я в Україні з аналізом змісту, особливостей, принципів та нормативного забезпечення управління сфери охорони здоров'я; розкриті напрями вдосконалення нормативно-правового забезпечення її управління та регулювання.
         6. Карелін В.  Адміністративно-правові режими та їх реалізація у сфері виконання покарань : Монографія / В. Карелін. – Х. : Право, 2018. – 360 с. – К-2 [34С3 / К22].
          Монографію присвячено дослідженню проблем реалізації адміністративно-правових режимів у сфері організації виконання покарань. Подано теоретико-правову характеристику кримінально-виконавчої діяльності, проаналізовано сутність, особливості та значення використання в ній адміністративно-правових режимів, організаційно-правові заходи їх реалізації. Визначено перспективи розвитку реалалізації адміністративно-правових режимів.
       7. Кушакова-Костицька Н.  Право на інформацію в інформаційну епоху (порівняльне дослідження) : Монографія / Н. Кушакова-Костицька. – К. : Логос, 2018. – 271 с. – К-2 [34С4 / К96].
             Книгу присвячено важливому питанню сьогодення - формуванню інформаційного суспільства, яке безпосередньо пов'язано з реалізацією та захистом права людини на інформацію. Автором проаналізовано сучасний стан суспільно-правових відносин в інформаційній сфері.
          8. Лазукова О.  Особливий режим досудового розслідування в умовах воєнного, надзвичайного стану або у районі проведення антитерористичної операції : Монографія / О. Лазукова. – Х. : Право, 2018. – 280 с. – К-2 [24С5 / Л17].
             Монографія присвячена комплексному вивченню теоретичних і практичних питань, пов'язаних зі здійсненням досудового розслідування в умовах воєнного, надзвичайного стану або у районі проведення антитерористичної операції.
           9. Мельник О.  Реформування митної системи України в умовах європейської інтеграції : Монографія / О. Мельник, М. Адамів, А. Тодощук. – Л. : Міські інформаційні системи, 2018. – 215 с. – К-2 [33М / М48].  
         Розкрито сучасне та перспективне призначення митної системи України в умовах розвитку європейського митного та торговельного середовища. Охарактеризовано практику участі авторитетних міжнародних організацій у розбудові та модернізації митних систем європейських держав. Докладно розглянуто та проаналізовано досвід побудови і реформування митних органів європейських країн на прикладі Німеччини, Франції, Нідерландів, Литви та Польщі.
        10. Основи права Європейського Союзу : Підручник / За заг. ред. Т.Л.Сироїд. – Х. : Харків. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна; Право, 2018. – 456 с. – К-2 [34М / О-75].
         У підручнику проаналізовано сучасний стан та перспективи подальшошо розвитку права ЄС, розкрито зміст основних принципів, інститутів, надано характеристику організаційно-правового механізму ЄС, приділено увагу положенням окремих галузей. Акцентовано увагу на питанні співробітництва між ЄС та Україною, а також проблемі гармонізації українського законодавства.
        11. Публічне управління в умовах інституційних змін : Колективна монографія / За наук. ред.д. держ. упр. Р.В.Войтович та П.В.Ворони. – Івано-Франків. : ТОВ"Видавничий дім "АртЕк", 2018. – 475 с. – К-2 [34С3 / П88].
         У колективній монографії розглянуто сучасний стан та теоретико-методологічні основи публічного управління в умовах інституційних змін, що відбуваються в зв'язку з процесом його реформування та євроінтеграції. Акцентовано увагу на впливі глобалізаційних процесів на становлення належного врядування в Україні; процесах децентралізації і євроінтеграції, становлення електронної демократії та врядування.
          12. Реформування правової системи України в контексті розбудови правової держави та євроінтеграції : ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція: тези доповідей (м. Дніпропетровськ, 26 квітня 2018 р.) / Відп. за вип. Чебикіна Т. – Д. : ДУ ім. А. Нобеля, 2017. – 120 с. – К-2 [34(С2) / Р45].
             Збірник містить тези доповідей науковців, молодих вчених та студентів в яких розглянуто питання реформування правової системи України в контексті євроінтеграції.
          13. Сучасний стан, проблеми і перспективи створення в Україні нафтового та енергетичного резервів : Аналітична доповідь / За заг. ред. Г.Л.Рябцева, О.М.Суходолі. – К. : НІСД, 2018. – 160 с. – К-2 [338:6П1(С2) / С89].
          У виданні проаналізовано загальну методологію запобігання кризам, які зумовлені збоями в постачанні нафти й нафтопродуктів, розглянуто чинники, що спричиняють виникнення цих криз у державах - членах ЄС. Розроблено модель створення мінімальних запасів нафти й нафтопродуктів і здійснено її фінансово-економічний стан. Визначено перспективи розвитку цієї моделі в Україні. Установлено пріоритети політики в цій сфері.
          14. Штефан А.  Вчення про механізм доказування у цивільному судочинстві : Монографія / А. Штефан. – К. : Інтерсервіс, 2018. – 392 с. – К-2 [34С64 / Ш90].
            У монографії розглянуто науково-теоретичні і практичні проблеми механізму доказування в умовах дії нової редакції ЦПК України.