Огляд реґіональної преси

Випуск 70, 29 вересня - 2 жовтня 2007 р. 

 

Верховна Рада України
Позачергові вибори народних депутатів України 2007 р.
Місцеве самоврядування
Ситуація в регіонах

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Баранівський О.  Чи залишиться "стара" Рада?: Інтерв'ю/ О. Баранівський, В. Фесенко; Записав Ю. Грицик // Експрес. - Л., 2007. - №139. – 25 - 26 верес. - С. 4. - Львівська обл.
Депутати від фракції Партії регіонів попереджають, що Верховна Рада п'ятого скликання продовжить свою роботу, якщо не буде визнано результатів виборів 30 вересня, "де переможе Партія регіонів". Наскільки обґрунтована така погроза, кореспондент газети розпитав Олександра БАРАНІВСЬКОГО - депутата Верховної Ради п'ятого скликання, представника СПУ та українського експерта з політики Володимира Фесенка. На думку БАРАНІВСЬКОГО, представники опозиційних сил будуть намагатися підробити результати на тих дільницях, де не наберуть більшості. "Якщо вибори будуть зірвані, ми підтримаємо регіоналів, і Верховна Рада п'ятого скликання працюватиме й надалі", - додав народний депутат.

Мартенюк А.  У комуністів був і залишається один пріоритет - людина, її матеріальний і духовний статок, реальний захист громадянських прав українців: Інтерв'ю першого віце-спікера Верховної Ради України п'ятого скликання/ Розпитував В. Золотарьов // Подільські вісті. - 2007. - №135. - 25 верес. - С. 2. - Хмельницька обл.
Перебуваючи на Хмельниччині віце-спікер Голови Верховної Ради України Адам МАРТИНЮК в інтерв'ю з кореспондентом газети - про передвиборчі перегони, майбутню роботу парламенту. Визначаючи ставлення українців до комуністичних ідеалів, Адам МАРТИНЮК зауважив: "Інтерес до Компартії, до наших програмових цілей і завдань у суспільстві зростає. Все більше громадян України на власному гіркому досвіді переконується, що капіталізм, тим паче в тому вигляді, який він склався у нашій країні - це благоденство лише для не багатьох і суще пекло для решти. Партія поповнюється, оновлюється і молодшає". Віце спікер зупинився і на першочергових ініціативах партії: "Маємо продовжити конституційну реформу. … Поряд з цим, мусимо наполегливо працювати над реалізацією наших соціальних зобов'язань перед суспільством".

Доспєхова О.  Студенти України й Росії зустрілися в Харкові // Слобідський край. - 2007. - № 102. - 18 верес. - С. 3. - Харківська обл.
У Харкові відбувся перший міжнародний студентський форум "Україна - Росія". Перед українськими та російськими студентами виступили Голова Верховної ради V скликання О. МОРОЗ та міністр освіти. Відкриваючи форум, Олександр МОРОЗ розповів про перспективи освіти на наступний рік, підвищення зарплат педагогам, стипендій студентам, збільшення держзамовлення до 60 відсотків та розвиток вузівської автономії.

ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ 2007 РОКУ

Сінченко В.  Ми маємо чітке бачення того, як забезпечити економічне зростання: Інтерв'ю/ Записав В. Коваль // Київська правда. - 2007. - № 106. - 27 верес. - С. 2. - Київська обл.
Тема інтерв'ю з головою Київської обласної організації Народної Партії, яка входить до Блоку Литвина Віктором Сінченком - дострокові вибори до парламенту України, передвиборча програма Блоку, виборча пропорційна система в країні та якою вона повинна бути, розвиток вітчизняного сільгоспвиробництва.

Доній О.  Угода - фантом: Інтерв'ю/ О. Доній, А. Семинога; Записала І. Лопух // Експрес. - Л., 2007. - №139. – 25 - 26 верес. - С. 5. - Львівська обл.
Про процес об'єднання помаранчевих сил навколо угоди про тривалий план дій між НСНУ та БЮТ - в інтерв'ю з українськими політологами.

Ставчанко Л.  Віктор Янукович: Хмельниччина вже стала іншою... // Подільські вісті. - 2007. - №135. - 25 верес. - С. 2. - Хмельницька обл.
Віктор Янукович відвідав Хмельниччину в рамках передвиборного туру. У своїх щоденних поїздках, зауважує автор, він вбачає можливість якомога ширше та глибше вивчити ситуацію в кожному конкретному регіоні, перейнятися існуючими місцевими болями та проблемами, аби спрямувати максимум зусиль на їх подолання.

Кириленко В.  "Помаранчеві припустилися багатьох помилок. Але ми знайшли у собі мужність їх визнати і виправити": Інтерв'ю/ Добірку підготував Н. Шостак // Вільне життя. - 2007. - № 75. - 22 верес. - С. 3. - Тернопільська обл.
Тернопільщину відвідав один із лідерів блоку "НУ - НС" В'ячеслав Кириленко. На зустрічі з виборцями люди знайшли відповіді на численні запитання, які стосувалися передвиборчих перегонів.

Коваленко А.  Тимошенко обещает раскулачить Ахметова // Наше місто. - 2007. - № 137. - 22 верес. - С. 7. - Дніпропетровська обл.
Прежде чем отправиться общаться со своим электоратом по Днепропетровской области, лидер БЮТ Юлия Тимошенко провела масштабную пресс-конференцию, на которую съехались журналисты со всей области. Тема безработицы, а в связи с этим повышение количества украинских нелегалов стала основной в беседе с Юлией Владимировной. Также лидер БЮТ уделила внимание проблеме, возникшей в Украине из-за оказавшихся при власти крупных олигархических кланов.

Стрекаль В.  Сильна і відповідальна місцева влада - міцна держава // Київська правда. - 2007. - № 104. - 21 верес. - С. 1. - Київська обл.
Чергова нарада Президента України, яка пройшла 19 вересня з керівниками місцевих держадміністрацій стала наслідком бурхливих політичних подій в країні. Головною її темою, зауважує автор, була проблема сильної і відповідальної місцевої влади, що має стати запорукою утвердження місцевої влади.

Алексеева Д.  Петр Симоненко: "Программа коммунистов отражает интересы всех социальных слоев общества" // Вечерняя Одесса. - 2007. - № 139. - 20 сент. - С. 2. - Одеська обл.
В рамках предвыборного тура в Одесскую область прошел визит народного депутата пятого созыва Петра СИМОНЕНКА. Каковы результаты предвыборных соревнований политических сил, лидер КПУ подытожил на пресс-конференции: "Коммунистическая партия Украины - единственная политическая сила в стране, которая последовательно отстаивает интересы граждан в борьбе за социальную справедливость. Мы никогда никого не обманывали и не предавали".

Болдирєв Ю.  Гроші на соціальні програми, запропоновані Партією регіонів, закладені в проекті бюджету на наступний рік: [Прес-конференція народного депутата V скликання]/ Записала Г. Яловегіна // Зоря Полтавщини. - 2007. - № 143. - 19 верес. - С. 2. - Полтавська обл.
Нещодавно на Полтавщині з передвиборною агітацією побував народний депутат України п'ятого скликання Юрій БОЛДИРЄВ. Впливовий політик зустрівся з мешканцями регіону, журналістами, активістами партії, духовними особами, представниками громадськості. Оговорювали ті питання, які цікавлять людей, не байдужих до нинішньої ситуації в країні. Висловив Юрій БОЛДИРЄВ і свою думку відносно системи виборів: "Національна ідея, якщо вона і потрібна в умовах сучасної глобалізації, що відбуваються на нашій Землі, думаю полягає у поверненні до природної для нашого народу, прийнятої тисячі років тому православної релігії. Якщо ця система стане національною ідеєю і поширюватиметься серед людей, тоді у нас є шанс вирівняти ситуацію і перейти від тотального порушення закону до його дотримання".

Галуненко О.  "Ми повинні зберегти наші унікальні літаки, хоча б як реліквію": Інтерв'ю/ Записав А. Васевич // Зоря Полтавщини. - 2007. - № 143. - 19 верес. - С. 2. - Полтавська обл.
На Полтавщині побував народний депутат V скликання, член Партії регіонів Олександр ГАЛУНЕНКО. Він провів прес-конференцію для представників ЗМІ на якій розповів про своє особисте життя, роботу в парламенті. Будучи за фахом льотчиком-випробувачем, Олександр ГАЛУНЕНКО чимало уваги приділив темі розвитку авіаційної галузі.

Богданова К.  Ще один документ в інтересах людей, або що пропонує БЮТ місцевому самоврядуванню // Київська правда. - 2007. - № 102. - 18 верес. - С. 2. - Київська обл.
Лідерка БЮТ Юлія Тимошенко побувала у кількох районних центрах Київської області, де ознайомила людей із програмою блоку, дала оцінку діяльності уряду, розповіла про своє бачення суспільно-політичної ситуації в державі, інформує автор. Про реальні наміри блоку свідчать односторонні зобов'язання цієї політичної сили перед органами місцевого самоврядування, які Юлія Тимошенко підписала на форумі "Місцеве самоврядування в інтересах громад" у Білій Церкві.

Валуева Н.  ... И не пустили Тимошенко на Митридат // Крымская правда. - Сімф., 2007. - № 168. - 18 сент. - С. 1. - Автономна Республіка Крим.
Визит Юлии Тимошенко в Керчь сопровождался несколькими скандалами. Негостеприимный прием жителей Керчи испортил предагитационную поездку лидера БЮТ, в результате чего программа была испорчена.

Васевич А.  Нестор Шуфрич: "Якщо ми будемо разом, то обов'язково переможемо" // Зоря Полтавщини. - 2007. - № 142. - 18 верес. - С. 3. - Полтавська обл.
Автор статті інформує, що в рамках передвиборного турне Полтавщину відвідав один із лідерів Партії регіонів, міністр із питань надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич. Під час поїздки його супроводжував керівник виборчого штабу Партії регіонів у Полтавській області, народний депутат України п'ятого скликання Владислав ЛУК'ЯНОВ. Нестор Шуфрич відвідав Полтавський університет та підприємства промисловості, а також виступив на мітингу перед виборцями.

Володимиров З.  З турботою про ветерана війни, пенсіонера, людину праці // Подільські вісті. - 2007. - №131. - 18 верес. - С. 2. - Хмельницька обл.
У передвиборні дні збільшилась кількість дзвінків і звернень громадян у обласний комітет Компартії України. На запитання виборців відповів перший секретар Хмельницького обкому КПУ Ігор Корнійчук, інформує кореспондент. Питання в основному стосувалися категорій населення представлених у виборчому спису КПУ, а також законопроектів, які висунула Комуністична партія за час роботи у Верховній Раді п'ятого скликання.

Герман Г.  "Небо над Україною завжди буде синім": Інтерв'ю народного депутата п'ятого скликання/ Записала Я. Коваленко // Кіровоградська правда. - 2007. - № 71. - 18 верес. - С. 1 - 2. - Кіровоградська обл.
Народний депутат України п'ятого скликання Ганна ГЕРМАН стала ще одним представником Партії регіонів, яка зустрілася з журналістами Кіровоградщини. Як журналістка, Ганна ГЕРМАН достатньо професійно підійшла к розмові, надав перевагу таким поняттям як духовність, мораль, свобода. Підсумовуючи, вона підкреслила: "Небо над Україною завжди буде синім".

Григорович Л.  Президент іде на таран: Точка зору народних депутатів V скликання/ Л. Григорович, Є. Філіндаш; Записав Ю. Грицик // Експрес. - Л., 2007. - №135. – 18 - 19 верес. - С. 4. - Львівська обл.
Опоненти критикують Президента за те, що він почав відкриту агітацію за блок НУНС. Про те, чи має право Президент висловлювати свою політичну позицію та в який спосіб він може це робити - у коментарях політиків, а саме народних депутатів п'ятого скликання Лілії Григорович (Наша Україна) та Євгена ФІЛІНДАША (СПУ). На думку Лілії Григорович, ця позиція Президента свідчить тільки про те, "що Україна рухається - таки в бік демократії європейського зразка". Євген ФІЛІНДАШ: "Я оцінюю такі дії Президента як чергове грубе витирання ніг об Конституцію України. … Цим Ющенко ще раз підтверджує те, що він - Президент не цілої України, а невеликої її частини, яка підтримує НУНС".

Даценко Л.  Петро Симоненко: "Номер 13 буде щасливим для Комуністичної партії України" // Зоря Полтавщини. - 2007. - № 142. - 18 верес. - С. 3. - Полтавська обл.
В рамках передвиборних перегонів Полтавщину вдруге відвідав лідер українських комуністів Петро СИМОНЕНКО. Він зустрівся з виборцями та провів прес-конференцію для журналістів. Перший секретар ЦК КПУ не сумнівається, що очолювана ним партія пройде до парламенту. Під час зустрічі мова йшла про програму Компартії України "За народовладдя", про адміністративний ресурс та вступ України до НАТО.

Дейч Б.  "Историки помнят мудрое высказывание Авраама Линкольна" // Южная правда. - 2007. - № 103. - 18 сент. - С. 2. - Миколаївська обл.
Народный депутат Украины пятого созыва от фракции Партии регионов Борис ДЕЙЧ рассказывает о своем видении проблем, существующих в сфере отечественного образования, и об усилиях Партии регионов по ее радикальному реформированию. "Хочу сказать, что предстоящие выборы - это не техническое мероприятие, - подытоживает Борис ДЕЙЧ. - Это судьбоносное событие в истории государства. Поэтому давайте все вместе … отстоим свой выбор во имя будущего нашей страны".
Ігнатенко О.  Журналіст і політик Андрій Шевченко: "Блок Юлії Тимошенко пропонує конкретні шляхи покращення життя людей" // Зоря Полтавщини. - 2007. - № 142. - 18 верес. - С. 2. - Полтавська обл.
У рамках свого передвиборного туру в Полтаві побував відомий журналіст, кандидат в народні депутати від Блоку Юлії Тимошенко, який має п'ятий порядковий номер у списку політичного блоку, Андрій Шевченко. Під час зустрічі мова йшла про молодіжне середовище та передбачені передвиборною програмою БЮТ заходи для молоді, також про програму Блоку "Український прорив" та плани бютівців на найближчий час.

Попеску І.  Діаспоро, на вибори!: Інтерв'ю/ І. Попеску, О. Білорус; Записала О. Кордоба // Експрес. - Л., 2007. - №135. – 18 - 19 верес. - С. 4. - Львівська обл.
На виборах 30 вересня за кордоном можуть проголосувати 420 тисяч українських громадян, інформує кореспондент, який з'ясував це питання у народного депутата V скликання Івана ПОПЕСКУ (Партія регіонів) та Олега Білоруса - віце-президента Парламентської асамблеї члена БЮТ. Олег Білорус: "Для того, щоб наші співвітчизники змогли проголосувати за кордоном, їм не обов'язково стояти на консульському обліку. Насправді, існує інша необхідність - бути включеним до виборчих списків на території відповідної закордонної дільниці не пізніше, ніж за три дні до виборів". В свою чергу, Іван ПОПЕСКУ занепокоєний можливими зловживаннями на виборах за кордоном. "Наше завдання - звернути увагу міжнародних спостерігачів на той ризик, який може поставити під сумнів результати виборів", - підкреслив народний обранець.

Сирота М.  "Блок Литвина увіллє у Верховну Раду свіжу кров": Інтерв'ю/ Записала Чорна Г. // Вінниччина. - 2007. - № 74. - 18 верес. - С. 1 - 2. - Вінницька обл.
Голова Трудової партії України, кандидат у народні депутати України від виборчого Блоку Литвина Михайло Сирота в інтерв'ю кореспонденту газети - про передвиборчі парламентські перегони.

Михайло Сирота: "Блок Литвина йде на вибори, щоб разом з українським народом припинити безлад в країні, щоб подолати бідність та відновити соціальну справедливість... // Київська правда. - 2007. - № 102. - 18 верес. - С. 2. - Київська обл.
З передвиборною агітацією на Київщині побував кандидат у народні депутати від Блоку Литвина, голова Трудової партії України Михайло Сирота. Насичена програма візиту включала в себе спілкування з журналістами, зустрічі з викладачами і студентами навчальних закладів. Такі зустрічі особливо важливі, вважає Михайло Сирота, оскільки освіта, як і в цілому соціальна сфера, потребують найбільшої уваги.

Богатирьова Р.  "Програма Партії регіонів - це стратегія розвитку України": Інтерв'ю народного депутата України V скликання/ Інф. ред. газети // Народне слово. - 2007. - № 99. - 15 верес. - С. 2. - Кіровоградська обл.
В місті Кіровограді відбулася зустріч народного депутата України п'ятого скликання, лідера фракції Партії регіонів Раїси БОГАТИРЬОВОЇ з виборцями. Під час зустрічі мова йшла про передвиборну програму Партії регіонів, склад майбутнього парламенту та уряду. "Ми повинні дуже швидко зробити так, аби наша країна за рахунок економічного зростання стала потужним геополітичним гравцем на світовій арені, - засвідчила Раїса БОГАТИРЬОВА. - Це можливо за умови підтримки власного виробництва, лобіювання інтересів бізнесу на зовнішніх ринках. Усе це передбачено нашою програмою, що дає підстави назвати наш підхід  до економіки ліберальним".

Васильева К.  Петр Симоненко: "Этим хаосом президент хочет обеспечить себе второй срок" // Крымская правда. - Сімф., 2007. - № 167. - 15 сент. - С. 1 - 2. - Автономна Республіка Крим.
О возможной фальсификации результатов досрочных парламентских выборов, о партиях-паразитах и готовности Коммунистической партии Украины к борьбе рассказал на своей пресс-конференции в Симферополе лидер КПУ, народный депутат Украины пятого созыва Пётр СИМОНЕНКО.

Вербицкая Ю.  Ющенко проводит политику идеологической оккупации Восточной Украины по галицийскому стандарту // Крымская правда. - Сімф., 2007. - № 167. - 15 сент. - С. 2. - Автономна Республіка Крим.
В Крымском пресс-клубе местные политологи проанализировали ход избирательной кампании по досрочным выборам в Верховный Совет Украины. Представители крымского экспертного сообщества - Сергей Киселёв, Андрей Никифоров и Александр Формачук - ознакомили со своим прогнозом относительно нового состава парламента, выделили основные особенности нынешних выборов и ответили на вопросы журналистов, сообщает корреспондент.

Карпук В.  Реальна програма "Нашої України": Інтерв'ю кандидата в народні депутати/ Записав В. Лис // Волинь. - Луцьк, 2007. - № 103. - 15 верес. - С. 4. - Волинська обл.
Про деталі передвиборної програми "Нашої України" в своєму інтерв'ю розповів кандидат в народні депутати України, голова обласної організації політичної партії "Народний союз Наша Україна" Володимир Карпук. Зокрема, кандидату в депутати кореспондент задавав питання про те, що передбачено в даній програмі для Волинської області, для молодих виборців, а  також, які першочергові заходи планує здійснити "Наша Україна" в новообраному парламенті.

Кириленко В.  "Після скасування депутатського імунітету в парламенті залишаються люди, які дійсно хочуть працювати, а не ховатися за недоторканністю": Інтерв'ю/ Записав О. Галух // Слобідський край. - 2007. - № 101. - 15 верес. - С. 4. - Харківська обл.
Юрій Луценко, В'ячеслав Кириленко, Арсеній Яценюк, Анатолій Гриценко та Микола Катеринчук, які входять у першу п'ятірку виборчого списку блоку "Наша Україна - Народна Самооборона", у супроводі групи "Мандри" врочисто представили в столичному Українському домі передвиборну програму "Для людей, а не політиків!", інформує кореспондент газети. З основними принципами програми можна ознайомитися на сторінках газети зі слів одного з лідерів блоку "Наша Україна - Народна самооборона" В'ячеслава Кириленка.

Кириленко І.  БЮТ закликає до українського прориву: Інтерв'ю керівника виборчого штабу блоку Юлії Тимошенко Дніпропетровській області/ Підготувала Н. Амбросимова // Зоря. - Д., 2007. - № 100. - 15 верес. - С. 2. - Дніпропетровська обл.
Інтерв'ю підготовлено з журналістом на основі телефонного спілкування керівника виборчого штабу БЮТ  Івана Кириленка з читачами газети "Зоря". Питання в основному стосувалися повсякденного життя громадян і проблем, які постають перед ними щодня, а також діяльності Блоку Юлії Тимошенко як до виборів, так і після виборчих планів.

Мельничук И.  Владимир Литвин: "Не важно, какого цвета кошка, лишь бы она ловила мышей" // Наше місто. - 2007. - № 134. - 15 верес. - С. 4. - Дніпропетровська обл.
В рамках предвыборного тура с днепропетровскими журналистами встретился Владимир Литвин, вице - президент Национальной академии наук Украины, спикер Верховной Рады четвертого созыва, лидер блока своего имени. Владимир Михайлович сформулировал свою позицию относительно последних событий в стране.

Назарова С.  Головне працювати, а люди оцінять! // Слобідський край. - 2007. - № 101. - 15 верес. - С. 4. - Харківська обл.
В Харкові відбулася нарада представників регіональних організацій політичних партій та громадських організацій, що підтримують передвиборну програму та виборчий список Партії регіонів, яка проходила під головуванням Василія Салигіна, керівника обласної організації. В заході взяли участь партія "Віче" та велика кількість обласних громадських організацій, в тому числі молодіжних та військових, інформує кореспондент. Під час наради були обговорені основні розділи програми Партії регіонів.

Чуб В.  Чорнобильці надіються на БЮТ // Наше місто. - 2007. - № 134. - 15 верес. - С. 3. - Дніпропетровська обл.
Автор статті повідомляє, що крок на зустріч одне одному зробили обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" та громадська організація "Союз Чорнобиль України" в Дніпропетровській області. Голови вищезгаданих організацій підписали угоду, де чимало пунктів, реалізація яких передбачена як на місцевому рівні, так і на найвищому. Значимість події надала присутність на ній народних депутатів 5-го скликання Григорія Омельченка, Олександра Рябеки та Івана Кириленка.


МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

Романова Н.  "У нас сильна команда. Ми здатні вирішити будь-які проблеми": Інтерв'ю з головою Чернігівської облради/ Записала С. Денисенко // Деснянська правда. - 2007. - № 110. - 25 верес. - С. 1 - 2. - Чернігівська обл.
Одним з головних своїх завдань з початку своєї діяльності, чернігівська обласна рада п'ятого скликання визначила пошук джерел наповнення бюджету. Як вдалося організувати роботу в найвищому представницькому органі Чернігівщини - в інтерв'ю з головою обласної ради Наталією Романовою.

Садовська Г.  Змінами до бюджету, пам'ятником Катерини ІІ і новим героєм України переймалися депутати на восьмій сесії облради // Вільне життя. - 2007. - № 75. - 22 верес. - С. 1. - Тернопільська обл.
На Тернопільщині відбулася восьма сесія обласної ради. На її порядок денний було винесено питання про зміни до бюджету на 2007 рік, акцентує увагу автор статті. Але в процесі обговорення було внесено ще два додаткових питання.

Матяш О.  Депутати фракції Української Народної Партії роблять все можливе для покращання соціально-економічного життя та добробуту громадян Київщини // Київська правда. - 2007. - № 103. - 20 верес. - (Додаток "Самоврядування Київщини". - № 103. - С. 2.) - Київська обл.
В статті автор знайомить читачів із звітом депутатів від УНП в Київській обласній раді про виконану роботу з моменту утворення в обласній раді фракції УНП. Депутати працюють у районах Київської області - проводять прийом громадян щодо вирішення їхніх проблем, беруть участь у спортивних, культурно-просвітницьких заходах, проводять активну роботу на місцях.

Лавренюк Т.  Олександр Буханевич: "Уряд нас не чує" // Подільські вісті. - 2007. - №131.- 18 верес. - С. 1. - Хмельницька обл.
10 вересня пройшло засідання колегії облдержадміністрації Хмельницької області, яке вів голова облдержадміністрації О. Буханевич. На виїзному засіданні розглядали питання відносно соціально-економічного та культурного розвитку регіону за І півріччя 2007 року.

СИТУАЦІЯ В РЕҐІОНАХ


Іванова В.  З днем народження, Дніпропетровськ!/ В.Іванова, М.М'якшиков // Зоря. - Д., 2007. - № 101. - 18 верес. - С. 1-2. - Дніпропетровська обл.
Дніпропетровськ відсвяткував День міста. З ініціативи регіоналів вирувало свято, в урочистостях якого взяли участь народні депутати V скликання Олег ЦАРЬОВ, Михайло РАЗГОНЯЄВ, Олександр ВІЛКУЛ.


 Огляд регіональної преси. - Вип. 70 підготовлений за матеріалами обласних газет, що надійшли до бібліотеки Верховної Ради України у період з 29 вересня по 2 жовтня 2007 року.

Відповідальна за випуск: Некрасова О.С., гол. консультант відділу інформаційно-бібліотечного забезпечення, тел. 255-27-64.


Головна сторінкаІнформація та історична довідкаКаталогиБібліографічні покажчикиНові надходженняЕлектронні текстиНаші партнериБібліотечні ресурси в Internet

© Апарат Верховної Ради України
Інформаційне управління
Відділ інформаційно-бібліотечного забезпечення