Огляд реґіональної преси

Випуск 26, 14 - 17 квітня 2007 р. 

 

Верховна Рада України
Політичні партії
Місцеве самоврядування
Ситуація в регіонах

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Нагорний О.  БЮТ розпочав передвиборчу кампанію // Волинь. - Луцьк, 2007. - № 39. - 7 квіт. - С. 2. - Волинська обл.
В луцьку провели прес-конференцію для ЗМІ народні депутати України Євген КИРИЛЬЧУК та Сергій ШЕВЧУК. Вони повідомили, що Блок Юлії Тимошенко розпочав організаційну роботу по проведенню дострокових виборів у Верховну Раду відповідно до оприлюдненого Указу Президента України. Народні депутати запевнили, що після оприлюднення указ набрав чинності і вулична стихія та політична тріскотня після свят трансформується у виборчу кампанію.

Грицик Ю.  Ющенко пішов Ва-банк // Експрес. - Л., 2007. - № 48. – 3 - 4 квіт. - С. 1 - 2. - Львівська обл.
Автор статті коментує зустрічі Президента В. Ющенка з керівниками парламентських фракцій, котрі, як заявили у Секретаріаті Президента, мали "характер консультацій щодо розпуску Верховної Ради". Цього разу лідери коаліції йшли у гості до гаранта явно без настрою, розповідає журналіст. Соціалістична та Комуністична партії виступили з обурливими заявами.

Таран-Терен В.  "Заява соціалістів - це агонія": Коментар народного депутата України/ Записала І. Маланчук // Експрес. - Л., 2007. - № 48. – 3 - 4 квіт. - С. 2. - Львівська обл.
Народний депутат Віктор ТАРАН-ТЕРЕН висловив свою точку зору стосовно ролі СПУ в політичному сьогоденні: "Сьогодні об'єктивно ситуація склалася так, що більшість у Верховній Раді, і передусім через зраду МОРОЗА, не відповідає волевиявленню виборців. Саме тому в суспільстві виник той конфлікт, який маємо. Якщо вірити тому, що каже МОРОЗ, що і надалі перетягуватимуть депутатів, то розрив між реальною ситуацією у суспільстві і тими депутатами, які це суспільство представляють, буде все більшим і більшим. Аби унеможливити цю кризу, треба розпустити парламент".

Тихонов В.  Хто керує губернаторами?: Інтерв'ю народного депутата/ Записав А. Ганус // Експрес. - Л., 2007. - № 48. – 3 - 4 квіт. - С. 5. - Львівська обл.
Кореспондент "Експресу" з'ясовував у народного депутата України, голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Віктора ТИХОНОВА яку роль відіграють місцеві органи самоврядування в політичному сьогоденні. На його думку, саме в обласних та районних держадміністраціях "найбільше влади в регіонах". "Секретаріат Президента намагається впливати на губернаторів, але все це неефективно, - додає Віктор ТИХОНОВ. - Значно логічніше - завершити політреформу вже давно запланованою реформою місцевого самоврядування. Тоді виконавча влада в областях і районах перейде до виконкомів місцевих рад".

Удовенко Г.  "Америка нам допоможе": Коментар народного депутата України/ Записала І. Маланчук // Експрес. - Л., 2007. - № 48. – 3 - 4 квіт. - С. 2. - Львівська обл.
Народний депутат України, член фракції "Наша Україна" Геннадій УДОВЕНКО прокоментував роль США в складній внутрішньополітичній ситуації України: "Хочу наголосити, що я, на відміну від комуністів, не розцінюю будь-яку заяву Америки з приводу України як втручання у її внутрішні справи. … Сполучені Штати як держава не можуть нав'язувати нам своєї думки чи втручатися у наш внутрішньополітичний процес, вони лише радять".

Цибенко П.  "Комуністи виборів не бояться": Коментар народного депутата України/ Записала А. Гринишин // Експрес. - Л., 2007. - № 48. – 3 - 4 квіт. - С. 2. - Львівська обл.
"Рішення Президента про розпуск парламенту найбільш безглузде серед тих, які він приймав за весь час свого керування державою", - таку думку висловив Петро ЦИБЕНКО - народний депутат від Комуністичної партії. Він також додав, що "комуністи ніколи не боялися і не боятимуться виборів".

Чечетов М.  "Ми знову виграємо вибори. Отоді буде благодать!": Коментар народного депутата України/ Записала А. Гринишин // Експрес. - Л., 2007. - № 48. – 3 - 4 квіт. - С. 2. - Львівська обл.
"Ми діятимемо тільки у конституційному полі. Підстав для розпуску парламенту не було. Відтак ми одразу подамо позов до Конституційного Суду", - таким чином народний депутат від Партії регіонів М. ЧЕЧЕТОВ прокоментував дії Президента щодо розпуску уряду. Він також додав, що зі своєї сторони Партія регіонів вимагатиме дострокових президентських виборів.

Народный депутат Украины Александр Васильев провел встречи с избирателями/ Инф. ред. газеты // Жизнь. - 2007. - № 48. - 3 апр. - С. 2. - Донецька обл.
Народный депутат Украины Александр ВАСИЛЬЕВ, член фракции Партии регионов провел ряд встречей с жителями Николаевской области. Александр Андреевич рассказал избирателям об экономическом развитии Украины в целом, о работе парламента и важности принятия Закона Украины о Кабинете министров, дал общую оценку политических событий в стране, ответил на ряд вопросов.

Вінський Й.  "Інколи в лісі можна побачити всю нашу Верховну Раду": Інтерв'ю народного депутата України/ Записав Ю. Грицик // Експрес. - Л., 2007. - № 47. - 31 берез. – 1 квіт. - С. 4. - Львівська обл.
Заступник голови партії "Батьківщина" народний депутат Йосип ВІНСЬКИЙ надав інтерв'ю, в якому спробував дати свою оцінку політичним подіям в Україні. Він відверто зізнається, що його життя розділилося на "до" і "після" драматичного розриву із СПУ. "Якби МОРОЗ не зрадив партійну ідеологію, то нині Соціалістична партія мала б усі шанси стати значущою політичною силою в країні", - наголосив народний депутат. Відносно політичного сьогодення, Йосип ВІНСЬКИЙ підкреслив: "Зараз у країні відбувається злочинний заколот. У 2004 році Партія регіонів брутально
спаплюжила вибір людей під час голосування, і народ з цього приводу скаже своє слово, відсторонивши її від влади". Відносно майбутніх виборів, депутат говорить, що "Наша Україна" та БЮТ повинні йти в одному блоці і мати один виборчий список.

ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ

Дудар В.  "Ніхто не має права топтати Конституцію" // Деснянська правда. - 2007. - № 39. - 11 квіт. - С. 2. - Чернігівська обл.
Голова фракції Соціалістичної партії Чернігівської обласної ради, перший секретар обласного комітету СПУ Валерій Дудар вважає неконституційним Указ Президента України про оголошення дострокового припинення повноважень Верховної Ради. Про це він заявив у своєму зверненні до жителів Чернігівщини. На думку Дудара, справжня мета Указу Президента - зупинити радикальне прискорення соціально-економічного зростання, відмінити побудовану на прогресивних європейських засадах конституційну реформу і повернути руйнівників-опозиціонерів у владу, котра стала для них самоціллю.

Клопот С.  "Цей шанс не можна упустити" // Деснянська правда. - 2007. - № 38. - 7 квіт. - С. 2. - Чернігівська обл.
Указ Президента про розпуск Парламенту є спробою примирити різні політичні сили і воднораз, це лише перший з ряду необхідних кроків, який має захистити демократичні завоювання, зауважує автор статті. У цьому переконані і учасники  обласної конференції регіонального осередку Української соціал-демократичної партії, яка відбулася в Чернігові  - народний депутат України,  перший заступник голови Комітету Верховної Ради 5-го скликання з питань правової політики Євген КОРНІЙЧУК та голова обласної парторганізації Наталія Романова. Вони підкреслили, що всі політичні сили мають виконувати президентський указ та готуватися до парламентських виборів.

Француз В.  Крок очікуваний і закономірний/ В.Француз, А. Богуш // Деснянська правда. - 2007. - № 38. - 7 квіт. - С. 2. - Чернігівська обл.
Спільну заяву підготовили представники депутатських фракцій Чернігівської обласної ради блоку Юлії Тимошенко - Анатолій Богуш та блоку "Наша Україна" - Володимир Француз. "Ми, депутати демократичної більшості обласної ради, стурбовані намаганнями Верховної ради діяти всупереч Конституції", - вважає Володимир Француз. - Заклики до непокори і страйків ведуть до поглиблення в Україні політичної кризи і можуть спричинити суспільне протистояння".

Ганус А.  Кінець епохи "любих друзів" // Експрес. - Л., 2007. - № 48. - 3-4 квіт. - С. 4. - Львівська обл.
На з'їзді НСНУ абсолютній більшості партійної еліти вдалося досягти консенсусу щодо тривалих внутрішньопартійних протиріч, інформує кореспондент. Віктор Ющенко під час форуму зняв свою кандидатуру з балотування на посаду голови партії та закликав усіх голосувати за В. КИРИЛЕНКА, який згодом тріумфально очолив партію. За словами журналіста, це остаточно розвіяло сподівання Петра ПОРОШЕНКА щодо контролю над партією.

Гладиш Р.  Порятунок України - справа наших рук // Галичина. - 2007. - № 48. - 3 квіт. - С. 1, 4. - Івано-Франківська обл.
У Києві відбулося засідання координаційної ради Комітету національного порятунку. До його складу увійшло 19 партій та 52 громадсько-політичні організації національно-демократичного спрямування. "Якщо вже сьогодні ми не дамо рішучого відпору силам синьо-біло-червоної реакції, - заявила лідер БЮТ Юлія ТИМОШЕНКО, - то буквально завтра, прокинувшись вранці, ми опинимося в єдиному економічному просторі, і Путін, а не ми з вами, визначатиме нашу зовнішню та внутрішню політику, кого любити, а кого ненавидіти".

Дубінін Б.  Про весну, бруньки й Верховну Раду // Зоря. - Д., 2007. - № 36. - 3 квіт. - С. 1. - Дніпропетровська обл.
Майдан Незалежності - це головне політичне віче України, де вирішується доля народу в цілому, і кожного з нас зокрема, говорить автор статті. Тепер головними кольорами на новому Майдані були не помаранчевий, а червоний, білий і чорний - БЮТ та "Народної самооборони". І сенс головних їхніх політичних претензій був простий: розпустити Верховну Раду! Юлія ТИМОШЕНКО закликала народ підтримати дострокові вибори у Верховну Раду. "Коли на вулиці весна, розпускаються бруньки, потрібно так само розпустити Верховну Раду, щоб народилася чиста Україна, як зірка на небокраї", - поетично відзначила ТИМОШЕНКО.

Клопот С.  Комітет сказав зРаді: "Геть!" // Деснянська правда. - 2007. - № 36. - 3 квіт. - С. 2. - Чернівецька обл.
Представники 21 партії та 64 громадських організацій України збиралися на перше після Помаранчевої революції засідання комітету національного порятунку у Києві в Національному Домі, повідомляє автор статті. Лейтмотивом зібрання стало гасло, написане на величезній розтяжці над сценою - "Геть зРаду!" "Не час сьогодні з'ясовувати, хто витяг м'ясо з борщу. Тягали всі потроху. Але зараз у наших руках та у руках Президента, як гаранта Конституції, можливість навести лад та поставити всі крапки", - наголосила лідерка БЮТ Юлія ТИМОШЕНКО.

Колесников Б.  Меморандум партнерских отношений: Интервью народного депутата Украины/ Записала Ж. Лавриненко // Жизнь. - Донецьк, 2007. - № 48. - 3 апр. - С. 1. - Донецька обл.
Донецкие областные организации Партии регионов, СПУ и КПУ подписали в Донецке меморандум о сотрудничестве. Документ предусматривает общие действия депутатов местных советов от трех партий, а также проведение акций исключительно с обоюдного согласия по принципиальным позициям. Руководитель Донецкого областного отделения Партии регионов, народный депутат Украины Борис КОЛЕСНИКОВ дал интервью корреспонденту газеты, в котором отметил: "У нас не может быть противоречий, поскольку политика трех партий направлена на получение социально ощутимых результатов для каждого члена общества". Отвечая на вопрос журналиста относительно роспуска Верховной Рады, народный депутат подчеркнул: "Я нормально отношусь к роспуску Верховной Рады, если для этого есть законные основания. Основания четко перечислены в Конституции, ни один из перечисленных пунктов Основного Закона коалицией не нарушен".

М'якшиков М.  В єдності країни - майбутнє України // Зоря. - Д., 2007. - № 36. - 3 квіт. - С. 1. - Дніпропетровська обл.
В єдності країни - майбутнє України! Під таким гаслом на Європейській площі в Києві проходив форум національної єдності. Із Дніпропетровська відправились автобусами майже дві тисячі осіб - прихильників коаліції. Координатор парламентської більшості, лідер фракції Партії регіонів Раїса БОГАТИРЬОВА заявила, що коаліція не має наміру припиняти діалог ані з Президентом, ані з опозицією для збереження цілісності України. До учасників форуму зверталися також лідер фракції комуністів у Верховній Раді України Петро СИМОНЕНКО, міністр з питань надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич, міністр економіки Анатолій Кінах, кульмінацією акції став виступ Прем'єр-міністра України Віктора Януковича.

Окаєвич В.  Спільна заява фракцій БЮТ та "Нашої України" у Кіровоградській обласній раді/ В.Окаєвич, С.Максимов // Народне слово. - 2007. - № 36. - 3 квіт. - С. 2. - Кіровоградська обл.
Голови фракції БЮТ В. Окаєвич та фракції "Наша Україна" Максимов С. звертаються до Президента України Віктора Ющенка з вимогою негайно розпустити недієздатну Верховну Раду і наполягають на позачергових парламентських виборах. Ми вважаємо, що сьогоднішній парламент, враховуючи "міграцію" окремих депутатів до складу коаліції, у політичному сенсі не відповідає настроям виборців, чию волю народні обранці покликані виконувати.

Раскопов Н.  Юлия Тимошенко: "У Президента есть все основания для роспуска парламента" // Южная правда. - 2007. - № 37. - 3 апр. - С. 2. - Миколаївська обл.
Автор сообщает о прошедшем недавно первом заседании Комитета национального спасения, организованного представителями оппозиции. В работе Комитета было зарегистрировано 19 партий и 52 общественных организаций. С основным докладом выступила Лидер БЮТ Юлия ТИМОШЕНКО, которая и инициировала это мероприятие. По итогам заседания было принято обращение к Президенту страны, в котором кроме роспуска парламента было предложено немедленно провести всенародное обсуждение и принять новую редакцию Конституции, где будут предусмотрены механизмы, не допускающие ситуаций, подобно сложившимся сейчас в парламенте.

Ткаченко О.  Звернення депутатської фракції Партії регіонів у Кіровоградській обласній раді // Народне слово. - 2007. - № 36. - 3 квіт. - С. 2. - Кіровоградська обл.
Депутати фракції Партії регіонів у Кіровоградській обласній раді закликають усі політичні сили до національного єднання задля підтримки стабільного розвитку країни, заявив голова фракції Партії регіонів у Кіровоградській області О. Ткаченко. У своїй заяві, усвідомлюючи всю відповідальність перед громадськістю області за подальший розвиток, депутати обласної фракції Партії регіонів говорять рішуче "Ні!" антиконституційним діям деяких політичних сил.

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

Вертіль О.  Амбітні стандарти диктують відповідні результати // Сумщина. - 2007. - № 39. - 12 квіт. - С. 1. - Сумська обл.
У ході прес-конференції для регіональних засобів масової інформації голова Сумської обласної державної адміністрації Павло Качур прозвітував про 100 днів роботи, інформує автор статті. Ті напрямки руху і розвитку області, що взяті за основу, перебувають під щоденним контролем відповідних управлінь, відомств і служб.

Лаврик М.  "В Україні йде пряма узурпація влади": [Прес-конференція голови Чернігівської ОДА]/ Записала Л. Пархоменко // Деснянська правда. - 2007. - № 38. - 7 квіт. - С. 2. - Чернігівська обл.
Після зустрічі голів облдержадміністрацій з Президентом України голова облдержадміністрації Микола Лаврик провів прес-конференцію для чернігівських журналістів, повідомляє кореспондент. Він коротко розповів про зміст розмови під час зустрічі з Президентом, поділився своїми думками відносно перевиборів до Верховної Ради та міграції депутатів між фракціями та партіями, зокрема прокоментував перехід А. Кінаха. "На моє глибоке переконання, народний депутат  котрий обирався за списком тієї чи іншої політичної сили, немає не лише морального, а й юридичного права переходити в ту чи нішу фракцію", - заявив голова облдержадміністрації.

Пирожик О.  Волинь виконує указ Президента // Волинь. - Луцьк, 2007. - № 39. - 7 квіт. - С. 2. - Волинська обл.
Голови облдержадміністрації Володимир Бондар та Анатолій Грицюк провели спільну прес-конференцію, на якій засвідчили підтримку дій Президента щодо розпуску Верховної Ради та готовність належним чином провести в області позачергові парламентські вибори. Володимир Бондар вважає, що розпуск парламенту - штатна ситуація, яка неодноразово трапляється в інших країнах.

Романова Н.  "Необхідно здійснити політичну корекцію неправильних дій": Коментар голови Чернігівської облради/ Інф. ред. газети // Деснянська правда. - 2007. - № 38. - 7 квіт. - С. 2. - Чернігівська обл.
"Указ Президента України Віктора Ющенка є виконанням його конституційного обов'язку по захисту волевиявлення свого народу", - вважає голова обласної ради Наталія Романова щодо розпуску Верховної Ради. Вона надала свій коментар щодо політичної ситуації в Україні. "Я, як представник блоку Юлії Тимошенко, переконана, що наша політична сила ефективно виступить на позачергових парламентських виборах, що заплановані на 27 травня 2007 року", - додала Наталія Романова.

Вибори чекають на старті/ Інф. ред. газети // Слобідський край. - 2007. - № 39. - 7 квіт. - С. 2. - Харківська обл.
Про початок виборчої кампанії оголосив журналістам на брифінгу голова Харківської облдержадміністрації Арсен Аваков, повернувшись із зустрічі з Президентом України Віктором Ющенком. На його думку, проведення дострокових виборів - "не фатальне явище, а вихід із кризи". Арсен Аваков переконаний, що йому вдасться забезпечити проведення "справедливих виборів на території області".

Кохан А.  Парламент розпущений - і … хай живе парламент! // Сумщина. - 2007. - № 37. -
6 квіт. - С. 1. - Сумська обл.
Президент таки зробив крок, який, мав зробити значно раніше, акцентує увагу журналістка, Верховну Раду розпущено. Сумщина як і решта областей України, вже готується до позачергових парламентських виборів. Голова Сумської облдержадміністрації Павло Качур провів нараду з головами райдержадміністрацій, на якій зазначив: "Завдання органів місцевої влади - утримати спокій і стабільність у регіонах, забезпечити виборчий процес. Те, що відбувається нині, за словами голови облдержадміністрації є ревізією парламентських виборів і думки громадян України.

Чорна Г.  Указ не обговорюється. Крапка // Вінниччина. - 2007. - № 27. - 6 квіт. - С. 1. - Вінницька обл.
На зустрічі з головами облдержадміністрацій, яка відбулася в Києві, Президент України доніс їм свою позицію підписання Указу про розпуск Верховної Ради. Голова Вінницької облдержадміністрації Олександр Домбровський дав оцінку тим суспільно-політичним процесам, які відбуваються Україні. "Найперше - обговоренню не підлягає Указ Президента - він є обов'язковим для виконання. Глава держави скористався своїм конституційним правом на розпуск Верховної Ради. Підстав для цього біль ніж достатньо", - підкреслив О. Домбровський.

У всіх на вустах/ Інф. ред. газети // Вінниччина. - 2007. - № 27. - 6 квіт. - С. 1. - Вінницька обл.
Події з Указом Президента про дострокові припинення повноважень Верховної Ради 5 скликання коментують представники всіх політичних фракцій в обласній раді. "Ми підтримуємо Указ Президента, - заявив голова фракції "Наша Україна" Валерій Коровій. - Я вважаю, що ніякої критичної економічної чи політичної ситуації в Україні немає". Керівник же фракції Партії регіонів в облраді С. Кіць вважає, "що дострокові вибори принесуть українському народу  протистояння, зниження темпів економічного росту та невизначеність у майбутньому".

Олійник П.  "Губернатори зустріли Віктора Андрійовича аплодисментами...": Коментар голови Львівської ОДА/ Записала Ю. Ліщенко // Високий замок. - 2007. - № 62. - 5 - 11 квіт. - Львівська обл.
Голова Львівської облдержадміністрації Петро Олійник розповідає подробиці наради Президента України з двадцяти чотирма головами облдержадміністрацій. Зокрема, Петро Олійник підкреслив: - "Нам усім уже не можна було терпіти ці подвійні стандарти - коли мораль, законність, адекватність були по один бік, а бажання мати все одразу і не рахуватися із законом - по інший".

Пирожик О.  Що турбує Волинських самоврядців? // Волинь. - Луцьк, 2007. - № 38. - 5 квіт. -
С. 2. - Волинська обл.
Своєрідною кульмінацією обласної наради сільських, селищних, міських голів Волині за підсумками роботи у 2006 році стала пропозиція звернутися до Президента В. Ющенка із закликом розпустити парламент. Попри активні протести присутніх у залі "регіоналів", більшість голів рад підтримали таке звернення.

Вілкул Ю.  Збереження екології Дніпропетровщини - першочергова справа влади: Інтерв'ю голови Дніпропетровської облради/ Записала З. Ткач // Зоря. - Д., 2007. - № 36. - 3 квіт. - С. 1-2. - Дніпропетровська обл.
Останнім часом значно активізувалася робота депутатів щодо вирішення екологічних проблем Придніпров'я. В обласній раді створено три постійні комісії екологічного спрямування та координаційну раду з питань екології, повідомляє кореспондент. На ряд питань з цього приводу відповів голова облдержадміністрації Юрій Вілкул. "Ми не будемо спокійно спостерігати за тим, як гине наша земля, а задіємо всі рівні влади, всі наукові організації, усіх небайдужих людей. І, упевнений, зупинимо цю тяжку екологічну недугу, на яку тяжко захворіла наша Дніпропетровщина", - наголосив керівник області.

Тегза Н.  Єдиний вихід із політичної кризи в країні через розпуск парламенту // Новини Закарпаття. - 2007. - № 36 - 37. - 31 берез. - С. 5. - Закарпатська обл.
Єдиний вихід із політичної кризи в країні - розпуск парламенту. Так, свою позицію журналістам озвучили керівник фракції блоку "Наша Україна" в обласній раді Іван Балога та фракції блоку Юлії Тимошенко Андрій Сербайло. Ця вимога міститься у зверненні до Президента України, яке поінформували Балога і Сербайло та підписали 57 депутатів Закарпатської облради.

СИТУАЦІЯ В РЕҐІОНАХ

Микитенко Г.  Так - національній єдності! // Слобідський край. - 2007. - № 37. - 3 квіт. - С. 2. - Харківська обл.
У Харкові відбувся мітинг національної єдності. Відкриваючи мітинг, голова обласного відділення Партії регіонів В. В. Салигін сказав, що учасники мітингу підтримують ідеї національної єдності, миру і злагоди, а також обурені діями політичних авантюристів, які намагаються втягнути суспільство в хаос і протистояння. Народний депутат України, перший секретар Харківського обкому КПУ А.О. АЛЕКСАНДРОВСЬКА, яка брала участь у зібранні, рішуче засудила  наміри опозиції - підштовхнути Президента до підписання Указу про розпуск Верховної Ради.

Соболевская Я.  Мы поддерживаем стабильность // Жизнь. - Донецьк, 2007. - № 48. - 3 апр. - С. 1. - Донецька обл.
31 марта в Донецке, а также в крупных городах юго-восточной части Украины состоялись митинги в поддержку парламентской коалиции национального единства и против досрочных парламентских выборов. Его инициаторами выступили областные организации Партии регионов, КПУ и СПУ, сообщает автор статьи.

Шляпников В.  Николаевцы - за стабильность // Южная правда. - 2007. - № 37. - 3 апр. - С. 2. - Миколаївська обл.
Автор сообщает о многолюдных митингах в защиту Конституции Украины и национального единства, которые прошли по городам Николаевской области 31 марта 2007 года в г. Николаеве. Представители Партии регионов, СПУ и КПУ, руководство города акцентировали внимание на необходимости стабилизации в стране. Руководитель николаевских коммунистов В. Матвеев отметил, что сегодня в обществе происходят процессы, которые не могут оставить всех нас безучастными и все, что происходит в стране, происходит в рамках Конституции.


 Огляд регіональної преси. - Вип. 26 підготовлений за матеріалами обласних газет, що надійшли до бібліотеки Верховної Ради України у період з 14 по 17 квітня 2007 року.

Відповідальна за випуск: Некрасова О.С., гол. консультант відділу інформаційно-бібліотечного забезпечення, тел. 255-27-64.


Головна сторінкаІнформація та історична довідкаКаталогиБібліографічні покажчикиНові надходженняЕлектронні текстиНаші партнериБібліотечні ресурси в Internet

© Апарат Верховної Ради України
Інформаційне управління
Відділ інформаційно-бібліотечного забезпечення