Політика і політики України в дзеркалі періодичних видань 
 
В системі інформаційних гарантій успішності законотворчої діяльності Верховної Ради України важливими принципами стають повнота забезпечення, технологічність доступу та ефективність використання законодавцями національних і світових бібліотечних ресурсів. 

Реалізуючи зазначені принципи, відділ інформаційно-бібліотечного забезпечення Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України розпочав (від дня заснування - 21 жовтня 1996 року) розробку тематичних бібліографічних покажчиків, різноманітних інформаційних, аналітичних, фактографічних довідок та оглядів літератури з метою ефективного використання ресурсів власної бібліотеки Верховної Ради України, а також ресурсів інших провідних бібліотек в Україні і за кордоном. 

Розвиваючи інформаційно-бібліотечний ресурс, відділ інформаційно-бібліотечного забезпечення Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України разом з Національною парламентською бібліотекою України розпочинає цим випуском новий напрям інформаційної роботи, що має на меті висвітлення політичного життя України в дзеркалі періодичних вітчизняних та зарубіжних видань.

Цей бібліографічний покажчик буде корисний народним депутатам України, політичним і державним діячам, науковцям і всім, хто цікавиться сучасною політикою України.

1998 рік:

 

1999 рік:


 

2000 рік:

    З січня 2001 року бібліографічний моніторинг "Політика і політики України в дзеркалі періодичних видань"  див.
"Політика і політики у дзеркалі періодичних видань України (електронна картотека)"
http://www.nplu.kiev.ua/dbtw-wpd/cuprc.htm
http://www.nplu.kiev.ua/dbtw-wpd/cuprc_roz.htm
див. також
"Політематичну базу даних статей з періодичних видань"
http://www.nplu.kiev.ua/dbtw-wpd/dio.htm


Головна сторінкаІнформація та історична довідкаКаталогиБібліографічні покажчикиНові надходженняЕлектронні текстиНаші партнериБібліотечні ресурси в Internet
 © Апарат Верховної Ради України
Інформаційне управління
Відділ інформаційно-бібліотечного забезпечення

 © Hаціональна паpламентська бібліотека Укpаїни